Antalyadaki Tefeciler


Bizler, maddi sıkıntıları olan vatandaşlarımıza belli bir komisyon oranı ile kredi hizmeti sunmaktayız. Bu hizmette bizler paramızı işletirken, sizlerde tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulur, tüm borçlarınızı tek yere bağlayarak maddi dertlerinizden arınırsınız. Bu nedenle de bu tarz yerleri bulmanız pek kolay olmayabilir. Ama bizler sizlere ayrıcalıklı bir fırsat sunuyoruz ve internet sitemiz vasıtası ile bizlere her yerden ulaşabilme imkanını sizlere veriyoruz. Ülkenin birçok kentinde senet ile borç para verme işlemlerimizi yapmaktayız. Bu şehirlere bir yenisi eklendi. Artık Antalya’daki vatandaşlarımızında maddi sıkıntılarına koşuyor ve her türlü finansal desteği sağlıyoruz.

Bildiğiniz gibi Antalya bir turizm kenti. Bu nedenle birçok yerde de vatandaşın maddi sıkıntılarına olanak sağlayabileceği yerler yok denecek kadar az. E böyle bir talep oluşursa bizlerde oraya gelir ve vatandaşın dili oluruz. Zaten bizlerin en büyük misyonu da budur. Sizler de Antalya’da yaşıyorsanız, bilhassa Konyaaltı ve Merkez taraflarına yakınsanız, muhakkak bizlerle tanışıp senetle borç alma işini düşünmelisiniz.

Bankalar ile aynı prensipler çerçevesinde çalışmaktayız. Küçük miktardaki paralar için herhangi bir senet düzenleme işlemi yapmıyoruz. Bu nedenle küçük çaplı borçlarınızı kapatıp, yeni yöntemler ile borcunuzu ödemenizi sağlıyoruz. Küçük çaplı borçlarınızdan kastımız 10 bin liraya kadardır. 10 bin lira ve üstündeki tüm ödemeler senede bağlanmaktadır.

Senet Ödemeleri

Senet ödemeleriniz aylık olarak gerçekleştireceğiniz ödemelerdir. Talep ettiğiniz taksit sayısına göre belirlenen komisyon oranlarımız ile sizleri ödeme konusunda zorlamamaktayız. Hatta ülke çevresinde bulabileceğiniz en düşük komisyon oranları da yine bizdedir. Eğer belli bir fikir oluşturarak gelmek isterseniz size birkaç örnek sunabiliriz.

25 bin lira tutarında bir borç para istiyorsunuz ve bunu da 12 ayda ödemek istiyorsunuz diyelim. Bize yapacağınız ödeme 27 bin liradır. İlk olarak 25 bin lira içinden %10 oranındaki komisyonumuzu alırız. Daha sonra senedinizi imzalarız ve bir sonraki ay 27 bin liralık ödemenize başlarsınız. Borç işlemlerinizi de bir saat içerisinde halletmekteyiz. Sizlerinde maddi sıkıntılarınız varsa ve acil toplu para gerekiyorsa hemen bize ulaşın, tüm ihtiyaçlarınızı halledelim.


“Antalyadaki Tefeciler” için 4 yanıt

  1. Merhaba bende sıkıntı içindeyim nasıl ulaşabilirim size benim şu an için gerekli ihtiyacım olan miktar 8000 TL. dir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir