Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar


Pek çok ürünü kredi kartına taksit ile almak yasaklandığından bu yana pek çok kişi nakit olarak da alma gücü bulamadığı için senetle alışveriş yapılan mağazaları tercih etmektedir. Bunun yanında adı geçen yerler alışveriş yapmak yerine nakit para sıkışıklığı yaşayan pek çok kişi için de son derece büyük çözüm olanakları sunmaktadır. Bu sebepten dolayı bahsi geçen yöntem ile hizmet vermekte olan yerler şu anda hiç olmadığı kadar popüler olmakta ve milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir.

İlk olarak acil olarak nakit para bulmak isteyen kişilerin bu yerler aracılığı ile problemlerini nasıl çözdüklerini açıklamak faydalı olacaktır. Senetle satılan malları belli bir vade farkı karşılığında alan kişiler taksitlere böldürerek bu şekilde bir ödeme planı hazırlamaktadır. Daha sonra satın almış oldukları bu malları satarak mevcut olan nakit sıkıntılarını gidermektedirler.

Senetle Ürün Satan Mağazalar Nerelerdir?

Bu sistem ile çalışmakta olan yerlere olan talebin her geçen gün daha da artıyor olması mevcut mağazaların sayılarının da artışına neden olmuştur. Bu yerlerden bazıları ise şunladır;

Bimeks

Adı geçen bu teknoloji market ülkemizin hemen hemen her yerinde şubesi bulunması ile dikkatleri üzerine çeker iken senetle satış yapmaya da başlamış olması müşteriler tarafından tercih edilebilirliğini kat be kat arttırmıştır.

Bu yerden senet ile alabileceğiniz ürünler arasında ilk sıralarda cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik seçenekler yer almaktadır. Bunun yanında televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ev eşyaları bir yana akla gelebilecek tüm elektrikli ve elektronik cihazı da satın alma imkanınız mevcut olmaktadır.

Vade seçeneklerine gelirsek, genel olarak üç aydan başlamakta ve yirmi dört aya kadar uzamaktadır. Bu konuda belirleyici olan ise alınacak olan ürünlerin fiyatı ve de müşterilerin tercihleri olmaktadır.

İletişim için; 0850 222 50 22

Evkur

Ev eşyası ve çeyiz almak deyince akla gelen ilk yerlerden biri olan Evkur şimdi de teknolojik ürünlerini satışını yaparak hatta bazı bölgelerde direk olarak teknoloji mağazası açarak senetle ürün alıp satmak isteyen kişilerin aklına gelen ilk yer olma özelliği taşımaktadır. Bunun en temel sebebi ise tüm Türkiye’de yaygın olarak bulunan hizmet ağı olmaktadır. Bu sayede para sıkıntısı çeken herkese yaşadığı yere bakmaksızın çözüm sunmaktadır.

Satılmakta olan ürünler arasında ise cep telefonu, tablet, dizüstü ya da masaüstü bilgisayar, elektrikli ve elektronik ev eşyaları mevcut olmaktadır. bu ürünleri alarak oldukça kolay bir şekilde satabilir ve de nakde çevirebilirsiniz.

Ödeme yapacağınız süreç ya da başka bir deyiş ile yapılacak olan senet sayısı alabileceğiniz ürünlere ve de sizin tercihlerinize bağlı olarak otuz altı aya varmaktadır.

İletişim Numarası: 0 212 473 46 46

Taşpınar

Bu firmaya ait olan tüm şubeler her ne kadar Ankara’da olsa da internet üzerinden satış yapıp tüm Türkiye’ye de kargo imkanı sundukları için hemen hemen her ile satış yapmaktadırlar. Bu firmadan da satışını son derece hızlı bir şekilde yapabileceğiniz mallar alabilmektesiniz. Bunlar arasında yine her türlü elektrikli ve elektronik mevcut olmak ile beraber bunlardan ziyade daha çok cep telefonu ve bilgisayar gibi cihazlar rağbet görmektedir. Siz de bu ürünleri alarak nakit sıkıntınızı çözmenin bir yolunu bulabilirsiniz.

Ödeme ve taksit durumları ile alakalı olarak bilgi vermemiz gerekir ise kimi ürünlerde otuz altı aya varan vade süreleri kullanılmaktadır. Ancak bu mağazada taksit sayısına paralel olarak artan vade farkını göz ardı etmemek faydanıza olacaktır.

Taşpınar İletişim: 444 1 635

Senetle Telefon

Ankara’da yer alan bu mağazadan adından da anlaşılacağı üzere yalnızca cep telefonu satın almak mümkün olmaktadır. Bu ürünlerin hemen hemen her marka ve modelini son derece kolay bir şekilde bulmak mümkün olmakta iken dilediğiniz sayıda taksit yaparak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En detaylı bilgiye sahip olmak ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamak için ise iletişim kurabileceğiniz bilgiler şunlardır;

Adres: Kızılay Mahallesi, Necatibey Cd. No:1, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon: 0536 708 50 75

Bunun dışında mahallelerde yer alan telefon bayileri, beyaz eşya dükkanları ve daha başka yerlerden senetle ürün satın alma olanağı bulabilirsiniz.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir