Tefeci İzmir


İzmir’de yaşayan kişilerin her türlü nakit ihtiyacını çözmekteyiz. Özellikle öğrencilerin ve ev hanımlarının düşük bütçeli kredilerini senede tabi tutmadan yalnızca bir miktar komisyon ücreti ile saatler içinde hallediyoruz. Bu hizmeti yalnızca Buca, Konak ve Gaziemir semtlerinde veriyoruz. Bu nedenle borç para almak için mecburi olarak buralara gelmeniz gerekir. Peki senetsiz borç nasıl olacak diyorsanız, o halde detaylarını konuşalım.

İzmirdeki Tefeciler

5.000 lira kredi kartı borcunuzun olduğunu düşünelim. Bildiğiniz gibi kredi kartı borçlarınızın tamamını ödediğiniz takdirde, kartın limiti boşalır ve karttan yeniden harcama yapabilirsiniz.Biz de bu yöntem ile sizin borcunuzu kapatıyoruz ve karşılığında kredi kartınız ile çekim yapıyoruz ve işlemlerimiz tamamlanıyor. Borcunuzun miktarı bu durumda hiç önemli değil. Birden fazla çekim yaparak gereken tutarı çekebiliriz. Aynı şekilde banka borcunuz varsa da, fiyatına bakılmaksızın borcunuz ödenir ve sizin yeni kredi çekmeniz sağlanır. Böylece bizlere nakit ödeme yaparsınız. Borcunuz da kredi çektiğiniz ya da kredi kartını kullandığınız bankaya olur. Ve yeniden vadelere ayrılmış halde ödeme kolaylığı yaşarsınız.

Hizmet Bedeli Ne Kadar Öderiz?

Sizlere bu konuda net fiyatlar veremeyiz. Bunun nedeni hizmet bedelinin aldığınız borç tutarına göre değişiklik gösterecek olmasıdır. Öncelikle az miktarlardaki borçlardan söz ederek yüksek tutarlara geçiş yapalım. Böylece sizlere ortalama bir hizmet bedeli tutarı sunmuş olabiliriz.

  • 5 bin liralık kredi kartı borcunuzu ödedik ve sıra geldi sizin ödemenize. Bunun için yaptığımız küçük hesaplamalar vardır. Ortalama olarak sizden 6.110 lira tutarında bir ödeme alırız. Böyle bir tutarı kredi kartı ile çekebileceğiniz için herhangi başka bir yola başvurmanıza gerek yoktur.
  • 30 bin liralık kredi borcunuzu ödedik ve sura geldi sizin ödemenize. Böyle bir tutar karşılığında sizlerden alacağımız bedel ortalama olarak 34.350 liradır.

Bu tutarları ödemeniz dışında bizimle başka bir iletişiminiz ya da borcunuz kalmaz. Hiçbir senede imza atmanıza gerek yoktur. Ayrıca hiçbir şartı da yerine getirmeniz gerekmez. Buca ve yakın semtlerde yaşıyorsanız ve nakit ihtiyacınız varsa, tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve paranızı temin etmektir.


“Tefeci İzmir” için 4 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir