Tefeci Telefon Numaraları


Tefeciler işlemlerini gizli kapalı şekilde yapmaktadırlar. Bu nedenle bazı tefeciler cep telefonu numarası verebilmek için başka isimler ve meslekler kullanırlar. Bundan kastımız şudur;

Örneğin bir tefeci sitesine girdiniz ve başvuruda bulundunuz diyelim. Bu başvuru sonucunda siteden size bir cevap geldiğinde başka bir siteden cep telefonu numarasını bulabileceğiniz ibaresi yazılır. Yani örneğin bir kozmetik firması adı altında kurulan bir web sitesine yönlendirilerek buradaki satış temsilcisi numarasını ararsınız ve evet, tefeciye ulaşmış olursunuz.

Hiçbir site yasal engellere takılmamak için tefeci numaralarını açık seçik vermez. Bu yöntem dışında tefecilerin numaralarını bulabilme olanağınız yoktur. Tefecilerin telefon numaralarına ulaşabilmek için tefeciler ile ilgili olarak kurulmuş web sitelerinde iletişim formunuzu gönderirsiniz. Ve o kişiler sizlere ulaşırlar.

Bazı web sitelerinde tefeci numaralarına ulaşmanız mümkündür. Bu numaraları aradığınız zaman derhal açılmaz. Yani istediğiniz kadar arayın aynı gün içerisinde ulaşım sağlayamazsınız. Aradığınız kişiler aramanız sonucunda telefon numaranıza ulaşırlar ve bu numarayı kaydederek başka bir numara ile ararlar. Ve bu konuşmadan sonra başka bir konuşma daha gerçekleşecekse de, kendi cep telefonu numaranızdan değil başka bir numaradan hatta mümkünse ankesörlü telefon üzerinden aramanızı söylerler. Bunların hepsi yasal engellere takılmamak ve resmiyet kazanmış dinleme işlemlerine maruz kalmamak için alınan tedbirlerdir.

Zaten çoğu tefeci telefon üzerinden işlemlerinden bahsetmez. Üstü kapalı şekilde konuşmalar gerçekleştirilir ve eğer şifreli bir konuşma tercih ediliyorsa, tarafınıza bildirilir.

Tefecilere Nasıl Ulaşım Sağlarım?

Tefecilere ulaşabilmeniz için internet siteleri dışında ve yakınlarınızın önerileri dışında bir ulaşım yolu yoktur. Unutmayın ki tefecilik yapmakta, tefeciler ile çalışmakta yasal bir suçtur. Bu nedenle bu işlemlerin tümü gizli kapaklı yapılmalıdır. Ve alelade her yerde konuşulmamalı, herkese bilgi verilmemelidir. Bu nedenle eğer bir tefeciye ulaşmak istiyorsanız internet sitelerinden faydalanmanız gerekir.

Tefeciler hayatlarını bu işten kazandıkları için, kendilerine ulaşabilmenizi isterler. Bu nedenle tefecilere ulaşmanız gerçekten de çok kolay olacaktır. Yeter ki sizlerde tedbirli davranın ve onları zor durumda bırakacak olan sözler ve eylemlerden kaçının.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir