Tefeci Ankara


Bildiğiniz gibi Ankara memur şehridir. Gri şehirdir. Bütün önemli devlet adamlarına ev sahipliği yapan bir şehirdir. Bu nedenle de alım gücü en düşük olan illerden biridir. Gıdadan giyime, elektrik ve doğalgazdan, benzin ve mazot fiyatlarına kadar şişkin fiyatlara sahip bir memlekettir. Bu nedenle diğer küçük şehirlere nazaran Ankara’da yaşam zordur. Geçim derdi yüksek olan bir şehirdir. Ekonomik politikaların yeni sıkıntılar doğurması sonucunda tüm ülkede olduğu gibi Ankara’da da büyük bir yaşam mücadelesi başladı. Bankalardan kredi alamayan vatandaşların da zor durumda kalması işin içinden çıkılamaz bir hal aldı.

Tüm bu saydığım nedenlerden dolayı sıkıntı çeken insanlar, finansal seçenekleri olabilecek kurumlar aramaya başladı. Eğer böyle bir durumunuz varsa, başka hiçbir yere bakmanıza gerek yoktur. Bizler sizin her türlü maddi sıkıntınıza yardım ediyoruz ve her türlü parasal sıkıntısı olan ve borçlarından kurtulamayan kişilere hizmet sunuyoruz. Nasıl mı? Siteler ve Polatlı semtlerinde bulunan ve buralara gelebilecek olan müşterilerimize senet ile borç para teklifinde bulunuyoruz.

Tefeci denildiği zaman her ne kadar akla olumsuz çağrışımlar gelse de, tefecilerin de bankalardan farkının kalmadığı günlerdeyiz, bu nedenle bu konuda da bir sorun yaşamadan, gerilmeden ve umutsuzluğa kapılmadan bizleri tercih edebileceğinizin teminatını veriyoruz.

Nasıl Borç Alırım?

Bizlere ulaşın ve ihtiyacınız olan para miktarını söyleyin. Bizler de buna göre bir ödeme tablosu çıkaralım. Verdiğimiz borç parayı elbette belli vadelerle ve faiz ile geri alıyoruz. Yani bankalar ile bizim yaptığımız işlemin neredeyse hiçbir farkı yoktur. Böyle vade dediğimizde de gözünüz korkmasın. Sizlere net ve uygulanmış sayısal değerler ile bir örnek verelim.

50.000 liralık bir borç istediniz, kabul ettik ve senetler hazırlandı. Bu borç için ne kadar vade istediğinizi sorarız. 6 aylık bir taksit isterseniz, bu ödeme “53.590 TL” civarında olacaktır. Bu bilgiler işlemler sırasında sizlerle paylaşılmaktadır.

Eğer sizlerde Siteler, Polatlı ya da Kırkkonaklar semtlerinde yaşıyorsanız veya buralara yakınsanız, bize başvurun ve tüm nakit ihtiyaçlarınızı 10 dakika içinde çözüme kavuşturalım.


“Tefeci Ankara” için 16 yanıt

  1. Aylık 10000 tl maaşla yaklaşık 10 yıldır şirkette amir pozisyonundayım. Özel bir sebepten ötürü 50.000 ihtyacım var, bordro, kimlik her belgem hazır. Mail yoluyla adres telefon bildirebilirseniz görüşelim

  2. İyi günler bana 30 bin tl lazim acil olarak bunu 20 ayda ödeye bilirim bir ödeme tablosu çıkarırmışsınız

  3. Benim ofisim var ve yaklaşık 30 bin liraya ihtiyacım var ve bu parayı da 6 ile 8 ay arasında ödeyebilirim . Kosgeb den girişimcilik sertifikası aldım ofisimin giderlerini faturalandırıp geri ödemesiz hibe alacağım bu yüzden 6 ile 8 ay arasında bu parayı geri ödeyebiliriM.

  4. 15.000 liraya ihtiyacım var..Ankara sitelere yakınım..Eylül ayında kapatma şartı ile lütfen cevap atarmısınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir