Tefeci Cemil Hikayesi


Ülkemizde tefecilik yükselen bir sektördür. Ülke nüfusunun yarısı tüm hayatı boyunca muhakkak bir tefeci hikâyesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Ülkedeki ekonomik sıkıntıların zirveye ulaşmasıyla da tefecilik değer kazanan bir meslek grubu olmuştur. Aranan ve merak edilen bu meslek ile ilgili en çok merak konusunu da Tefeci Cemil oluşturmaktadır. Tefeci Cemil bir takma isim yani lakaptır.

Tefecilik ile ilgili araştırma yaptığınızda, bilhassa tefecileri nereden bulabileceğinize dair araştırmalarda bulunduğunuzda Tefeci Cemil ile karşılaşmamanız imkânsızdır. Birçok tefeciler üzerine kurulmuş web sitesi kendisine Tefeci Cemil’i referans gösterir. Tefeci Cemil bu takma isim ile çalışan, çok tanınmış eski tefecilerden biridir. Tefeci Cemil’in diğer tefecilerden farklı olarak bazı şartları vardır. Bu nedenle daha da çok kişinin ilgisini çekmiştir. Neden bir de şart koyuyor sorusu akıllara gelmiştir. Tefeci Cemil verdiği kaliteli hizmet karşılığında şart koymaktadır.

  • Tefeci Cemil’den kredi almak istiyorsanız senetten başka bir yol teklif etmemelisiniz.
  • Senedin üzerinde belirtilen ödeme vadesi ve süresi hakkında hiçbir esneklik teklif dahi edilemez.
  • Teminat vermeniz gerekir. Yani teminattan bahsedilen komisyon ücretidir. Komisyon ücreti verilmelidir ve muhakkak bir de kefil göstermelisiniz. Ödeme sizden alınamazsa bu kefil ile işlemler devam edecektir.
  • Faiz oranları hakkında da esneklik yapılmayacaktır.

Tefeci Cemil bu şartlara uyum sağlayan herkes ile çalışmaktadır. İnternet üzerinden başvuruları kabul eder. Esas adını bilen biri genellikle yoktur. Ve İstanbul’da olduğu bilinmektedir. İstanbul’daki müşterileri için semt seçeneği de bulunmaktadır. Net bir iletişim numarası diğer tefeciler gibi bulunmamaktadır. Ve elbette açık adresi de bulunmamaktadır. Tefeci Cemil’e ulaşmak için internet sitesinde hazırlanmış olan başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Bu formlar ilk olarak web sitelerin yetkili kişilerine ulaşır. Başvurunuz değerlendirildikten sonra Tefeci Cemil’e iletilir ve Tefeci Cemil ile iletişim kurmanız sağlanır. Böylece sizler internette güvenilir olarak lanse edilen bu kişi ile işleminizi yaparsınız. Yani web siteleri bu konuda bir aracı görevi görür.

Eğer sizlerde Tefeci Cemil ile çalışmak isterseniz internet aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir