Kategori: İstanbul

  • Tefeci İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

    Hayat şartlarının sizleri birçok noktada ne kadar zorladığını biliyoruz. Özellikle sıkıntılar ve şartlar maddi anlamdaysa işin içinden çıkılmayacak hallere gelebilir. Bu nedenle sizlere bir fırsat sunuyoruz ve ihtiyacınız olan parayı sizlere borç veriyoruz. İstanbul’da Avrupa Yakası’nda ya da Anadolu Yakası’nda fark etmeksizin sizlere borç para imkanı sunuyoruz. İstanbul’un her semtinde çalışma imkanımız vardır.

  • Tefeci Cemil Hikayesi

    Ülkemizde tefecilik yükselen bir sektördür. Ülke nüfusunun yarısı tüm hayatı boyunca muhakkak bir tefeci hikâyesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Ülkedeki ekonomik sıkıntıların zirveye ulaşmasıyla da tefecilik değer kazanan bir meslek grubu olmuştur. Aranan ve merak edilen bu meslek ile ilgili en çok merak konusunu da Tefeci Cemil oluşturmaktadır. Tefeci Cemil bir takma isim yani lakaptır.

  • Tefeci Mustafa Kimdir?

    Tefecilik uzun bir süredir ülkemizde ve hayatımızda olan bir meslektir. Nakit ihtiyaçlarımızı bankalar yoluyla çözemediğimiz zamanlar da borçta bulamıyorsak, aklımıza ilk olarak tefecilik gelmektedir. Tefeciler sizlere hiçbir şart koymadan borç veren bu borcu kısa vadede faiz oranı ve komisyon ödemeleri ile şişirerek geri isteyen kişilerdir. Senetle çalışırlar ve hemen hemen bulundukları tüm mahallelerde tanınırlar. Birkaç…