Tefeci İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası


Hayat şartlarının sizleri birçok noktada ne kadar zorladığını biliyoruz. Özellikle sıkıntılar ve şartlar maddi anlamdaysa işin içinden çıkılmayacak hallere gelebilir. Bu nedenle sizlere bir fırsat sunuyoruz ve ihtiyacınız olan parayı sizlere borç veriyoruz.

İstanbul’da Avrupa Yakası’nda ya da Anadolu Yakası’nda fark etmeksizin sizlere borç para imkanı sunuyoruz. İstanbul’un her semtinde çalışma imkanımız vardır.

Senet Karşılığında Para Veren Tefeciler

İhtiyaç duyduğunuz paralar için hiç düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Biz düşündüğünüz gibi olumsuz çağrışımlar yapması gereken tefeciler değiliz. Sizler sorununuzu çözerken bizlerde ticaretimizi yaparız ve her iki tarafta hiçbir sıkıntı yaşamadan işlerini halledebilir. Bizler sizlere senet karşılığında para veriyoruz. Elbette belli şartlar da koyuyoruz.

  • Verdiğimiz borç karşılığında detaylı bir senet düzenleriz. Ve bu senet tarihinde ödenmelidir.
  • Sizleri kurtardığımız zor durum için sizlerden belli bir komisyon alırız. Bu komisyon çok yüksek miktarlar değildir, bu nedenle herhangi bir esneklikte bulunmayız.
  • Ödemeler zamanında yapılmadığı zaman hukuki işlem yaparız. Böylece icraya kadar ilerleyen bir süreçten söz edebiliriz.

Bu şartlarda hiçbir sıkıntı yaşamadığımız müşterilerimizin her türlü nakit ihtiyacını karşılamaktayız. Bizden küçük tutarlarda borç alabileceğiniz gibi yüksek tutarlarda da para talep edebilirsiniz.

Tefeci Komisyon Oranları

Komisyonumuz %10 oranındadır. Borç olarak istediğiniz paranın yüzde onluk dilimini vermeyiz. Bu bizim hizmet paramızdır. Örnek vermek gerekirse 20. 000 lira borç para istediniz diyelim. Bu paranın 2 bin lirasını paranın içinden keserek size veririz. Bir de bunun yanında uzun vadeler tercih edenler için faiz uygulamaktayız. Birkaç vade için faiz oranı uygulamamız yoktur fakat uzun vadede işletebileceğimiz paradan zarar yaptığımız için faiz uygulamamız kaçınılmazdır.

Faiz oranları ile ilgili biraz bilgi verecek olursak, yine 20. 000 liralık bir borçtan örnek verelim. Bu miktarda bir borç aldığınızda vade sayınıza ödeyeceğiniz toplam miktar değişir. 12 aylık bir vade söz konusu ise 22-23 bin arasında bir fiyat ödersiniz. Aynı şekilde 18 ay olduğunu varsayarsakta 24-25 bin lira ödemeniz gerekecektir. Bu nedenle ödeme hesabınızı buna göre ayarlamanız gerekir.


“Tefeci İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası” için 8 yanıt

  1. Alacağıma karşılık çek var 17250 liralık kırdırmak istiyorum faktoringler firma yeni diye kırmıyorlar siz kırabilir misiniz

  2. Temmuz ayında yatacak yüksek miktarda tazminatım var ona karşılık 55 bin ihtiyacım var istanbuldan fatih yardımcı olabilirmisiniz

  3. Benim 20 bin liraya ihtiyacım var 12 ay vadeli sorunsuz ödeyebilirim. Kazancım iyi özel sektör de çalışıyorum. Kara listede olduğum için kredi çekemiyorum.

  4. Merhaba İstanbul’dan yazıyorum acil olarak benim 50 bin TL ihtiyacım var çok zordayım lütfen yardımcı olun tüm şartları kabul ediyorum acil lazım lütfen e-postam kayıtlı lütfen bana ulaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir